Keine Inhalte/Widgets in dieser Seitenleiste vorhanden.

Współzałożyciel Blockstream, Gregory Maxwell, był ostatnio dość zajęty, ale przynajmniej z tego, co wiemy, nie zajmował się kodami i budynkami.

Zamiast tego wydaje się, że spędza dużo czasu wygłaszając oświadczenia, jak: „Andrew Stone, naznaczasz się całkowicie…“, nie warte drukowania obraźliwej reszty.

To było w odpowiedzi na pytanie głównego deva BU, Andrew Stone’a, „Dlaczego ten facet nadal tu jest?“, odnosząc się do Maxwella. „Zrelaksuj się. „Jest teraz nieszkodliwy“, tak odpowiedział Jonathan Toomim.

Więc dając ci krótki obraz sytuacji w Bitcoin Billionaire, gdzie Toomim mówi, że główny bohater ABC jest „zazdrosnym dyktatorem, który próbuje wygenerować zarówno problem jak i jego rozwiązanie“.

Dyktatura tutaj wydaje się być, że ABC wziął kod Toomima, zwany ASERT, ale dodał kilka modyfikacji z tym zmodyfikowanym kodem o nazwie Grasberg.

Oba są algorytmy regulacji trudności, z BCH chce zmienić obecny, ponieważ doprowadziło to do bardzo nieprzewidywalnych czasów blokowania około 5 bloków w dziesięć minut, a czasem żaden przez dwie godziny.

Stabilizacja tego aspektu jest bardzo trudnym zadaniem, ponieważ jest to mniejsza sieć o tym samym haszyszu co znacznie większa sieć BCH.

W związku z tym nie jest w zasadzie jasne, czy można go ustabilizować, ponieważ istnieje wiele czynników ruchomych i z natury nieprzewidywalnych, takich jak cena.

Dlatego jest to bardzo techniczna sprawa, z dużą ilością matematyki, ale jest również aspekt pieniężny w tym ABC proponuje coś, co nazywają „korektą dryftu, która dostosowuje docelowy czas bloku w górę lub w dół nieco, aby nadrobić zaległości w stosunku do oczekiwanego harmonogramu emisji“.

Wiele więcej BCH zostało wyprodukowanych niż BTC, ponieważ górnicy grali w algorytm korekty BCH i dlatego ABC proponuje skuteczne spowolnienie czasu bloku, a tym samym nagradza, przez pięć lub więcej lat, w zależności od tego, jak hasz rośnie lub spada i w zależności od tego, czy którykolwiek z tych proponowanych nowych ulepszeń do korekty trudności będzie działać w praktyce, aby go ustabilizować.

Ten dryf wydaje się być główną różnicą pomiędzy tymi wszystkimi programistami, którzy najwyraźniej nie tylko nie mogą się zgodzić, ale teraz nazywają się.

Jest to dość nietypowe dla Toomima, lub był, z nim zazwyczaj utrzymanie profesjonalnego podejścia, jak prowadzi działalność górniczą, ale czasami kody, jak również.

Mówi, że ten dryf oznacza, że górnicy otrzymywaliby 800 BCH dziennie zamiast 900 BCH, a to zwiększyłoby rozmiar bloku do 11 minut z nieporządanych minut w BCH obecnie, ale ma to być średnio dziesięć minut na blok.

BCH są bardzo duże na zero potwierdzonych transakcji i mają dużą pojemność, więc nie jest jasne, dlaczego ta 1 minuta miałaby wiele zmienić w praktyce.

Podczas gdy różnica 100 BCHs dla górników powinna być skorygowana przez cenę, wszystko inne jest równe, więc w teorii nie powinno to zrobić dużej różnicy dla górników.

Jednak to, czy ta część powinna być w ogóle zmieniona, jest oczywiście czymś, co doprowadziło do nieporozumień, z tym, że nie jest jasne, dlaczego nie mogą pogodzić ich nieporozumień, ponieważ w średnim okresie czasu wydaje się, że nie ma różnicy, z wyjątkiem tego, że zmniejsza się o połowę szybciej.

Uczynienie tego bardziej atmosferą naprawdę braku współpracy i tendencji do tego, by szybko dotrzeć do opinii publicznej i zapytać ją o bardzo techniczne kwestie.

Casherowie prawdopodobnie byliby chciwi i poszliby na niższą inflację krótkoterminową, gdyby do tego doszło, choć mogą nie chcieć zmieniać tego aspektu.

Ale pomyślałbyś, że najbardziej chciałbyś, aby te sprzeczki się skończyły, ponieważ prowadzą one do stagnacji.

Nie to, że ma to duże znaczenie dla ceny bitcoinów, z wyjątkiem tego, że ethereum znowu mówi o flippeningach, a dla BCH też może to nie mieć znaczenia.

Ale może to nie dać programistom dużo pewności siebie, aby budować rzeczy na BCH, jeśli myślą, że to po prostu poszedł split i split.

Wydaje się to mało prawdopodobne w tym przypadku, ale wszyscy ci różni klienci nie wydają się lubić siebie nawzajem w ogóle.

Co więcej, widelec jest w listopadzie, więc może się to ciągnąć dalej i dalej, a kto wie, że mogą się nawet podzielić w tak małej sprawie.

Maxwell robi wszystko, co w jego mocy, aby zwiększyć podziały, ale tak naprawdę nie potrzebują jego pomocy, ponieważ publiczne spory o małe sprawy mogą być teraz tym, co wyróżnia BCH.

Von admin